Daireler


3 Blok, 6 Kat, 54 Daire, 7 Cadde Dükkan

- 140 m2 brüt alana sahip geniş ve fonksiyonel daireler ile rahat yaşamın kapıları açılıyor.

- Kiler, Su Deposu, Malzeme Odası, Sığınak, Ortak alan Güneş Enerjisi, Akıllı bina sistemleri, Toplantı Odası, Kömürlük, Spor Salonu, Kapalı Otopark, Kapalı Havuz, Görüntülü Diafon, Çocuk oyun parkı, Kamelyalar, 3’lü Ankastre Set, Ebeveyn Banyosu, Portmanto, Kamera Sistemi, Mescit 24 saat güvenlik hizmeti ile sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verilebilecek şekilde planlanmıştır.

- Proje kapsamında 7 cadde dükkan ile tüm ihtiyaçlarınızın giderilmesinde sizin için kolaylık sağlayacak.

- Temiz havası,ulaşımın kolay olması ve site konsepti yapılaşma bölgesi avantajlarıyla otopark probleminizin olmaması şehrin karmaşık ve stresli ortamından uzak kalarak konforlu bir yaşam sürmek için ideal bi projedir KASABA EVLERİ.

- KASABA EVLERİ manzaraya hakim geniş balkonlarından panaromik şehir görüntüsü ile ruhunuzu dinlendirecek bir projedir.

- İnşaat sektörünün tüm yeniliklerini içinde barındıran yenilikçi anlayış ile planlanan KASABA EVLERİ’NDE zerafet ve şıklık hep ön planda.

- KASABA EVLERİ’NDE 1.sınıf malzeme ve işçilik ile tasarlanmış,iç mekan tasarımları ile keyif alabileceğiniz yeni bir yaşam kalitesini ve bölgenin en göz alıcı cazip projesini ‘Yıldırımlar Konut’ farkıyla sizlere sunmaktayız.

- Özlenen komşuluk ilişkilerinin yeniden canlandığı huzuru ve keyifi doyasıya yaşayabileceğiniz yepyeni yaşam alanınızda seçme şansınızı değerlendirebilmeniz için sizleri Satış Ofisimizde ağırlamaktan zevk duyarız….parallax background

Bize Ulaşın

Telefon : +90 (212) 728 37 91
Gsm : +90 (544) 411 03 20
Gsm : +90 (542) 718 87 68
Satış Ofisi : Piri Mehmet Paşa Mah. Burhan Soyaslan Sokak No: 22 Silivri / İstanbul